Katharine Hepburn

Katharine Houghton Hepburn

8,8
5 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katharine Hepburn

a także z humphrey bogart, grace kelly, ingrid bergman, james cagney, clark gable, rita hayworth, marilyn monroe oraz starych filmów s-f, horrorów i przygodowych.

butler001

ja mam z nią 13 filmów ale poszukuje nadal tych:
Morning Glory
Alice Adams
Long Day's Journey Into Night
Summertime
Rainmaker

philadelphia1

Osobiście mam 8 (prawie 9 ;)).

A pytanie do pana u góry - Do wszystkich filmów masz polskie napisy?

philadelphia1

Mam wszystki jakbys tu jeszcze wpadł to daj znać :)

Gyllenhaal

A czy masz może "Drapieżne maleństwo"? Jeżeli mozesz dać znać gdzie można go zdobyc będę baardzo wdzięczna :)

butler001

Podpisuje sie pod prosba, ale szukam filmow z Katharine Hepburn. Gdyby ktos chcial mi pomoc, niechze napisze do mnie: sunshine0@tlen.pl
Dzieki z gory

butler001

Nie wiem, czy chcesz w oryginale, ale napiszę i te, które znalazłam w oryginale i po polsku:)
Katharine Hepburn: Filadelfijska Opowieść, Żebro Adama i Obcym Wstęp Wzbroniony widziałam na TCM, Zgadnij, kto przyjdzie na obiad leci na CBSEuropa, U Kresu Dnia na Cinemax, Afrykańską Królową ściągnęłam z Osiołka z lektorem, Lwa w Zimie z napisami podzielonego na 2 cz. mam z Osloskop, Drapieżne Malenstwo widziałam z lektorem na Kinomanie, było nagrane z AleKino, Miłosną Piosenkę, Stage Door Canteen , Biuro na Tranzystorach, Poranną Chwałę widziałam na YT, a oprócz tego znalazłam tam jeszcze Szklaną Menazerie, Kukurydza jest Zielona i Love Among the Ruins.
Bogart - Casablanca i Sokół Maltanski ja mam osobiście na DVD, lecą ha TCM. Kid Galahad też na TCM, Sabina była na TVN7, Skamieniały Las, Pobij Diabła widziałam na YT, widziałam jeszcze na TCM Mroczne Zwycięstwo.

Gable: Przeminęło z Wiatrem banalne do znalezienia, Mogambo na TCM, ja widziałam Ich Noce z napisami na Kinomaniaku, ale są na YT, jeszcze na YT są San Francisco z hiszpańskimi napisami i Tańcząca Wenus.

Ingrid Bergman - Stromboli i Podróż do Włoch były na TVP Kultura, Pod Zwrotnikiem Kozioroźca na Filmbox Arthouse, a Oslawiona mam ściągnięte, ale jest na YT, tak jak Urzeczona, Inteezmezzo 1939, Joanna d'Arc, Głos Ludzki, Herdda Gabler, Gospoda Szóstego Dobrodziejstwa i Twarz Kobiety z nnapisami ENG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones