Howard HughesI

Howard Robard Hughes Jr

7,4
28 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Howard Hughes

Na domiar ma na kacie slawetne morderstwo na jachcie mlodej aktorki w obecnosci Charlie Chaplina ... Slynna afera zatuszowana przez Hughesa i aktorow ktorzy towarzyszyli mu podczas rejsu :)

Po 40 odwalilo mu juz na maxa zamknal sie w swojej posiadlosci z ktorej nie wychodzil przez bodaj 10 lat natomiast organizowal orgie seksualne i sadomasochistyczne

Szajbus przy kasie je je je !

InsanE_RabbiT

A skąd takie informacje? Jakiś czas interesuję mnie biografia tego człowieka, przeczytałem kilka książek, a wiem tylko o potrąceniu samochodem. Jeśli je w jakiś sposób jesteś w stanie potwierdzic, to podaj zródła, bo w te orgie, to nie łatwo będzie mi, a zapewne nie tylko mi uwierzyc...

MarCOni_2

dziwne, faktycznie, też trochę o nim czytałam a pierwsze słyszę o tym morderstwie i orgiach... chętnie przeczytam źródła, jeśli zostaną zamieszczone

InsanE_RabbiT

Pomylił Ci się Hughes z Hearstem.
A poza tym nie zginęła młoda aktorka, tylko producent i reżyser filmowy Thomas Ince - jak głosi plotka, Hearst zastrzelił go przypadkiem, jego celem był Chaplin i/albo Marion Davies.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones