PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96860}

Harem

7,2 319
ocen
7,2 10 1 319
Harem
powrót do forum filmu Harem

Ponownie wlączyłam płytkę z tym filmem. Minęło trochę czasu od mojego ostatniego oglądania "Haremu". Znów przeżywałam emocje związane z losem pięknej Jessica'i (nie wiem jak napisać jej imię). W kultowej scenie, gdy jest niesiona w lektyce do sułtana Hassana i spostrzega Tarika - wymiękam. Ten film to piękna bajka z domieszką realizmu związanego z Rewolucją Młodoturecką. Polecam miłosnikom egzotycznej kultury Bliskiego Wschodu.

Marguerite

Witaj!!!
Chyba się nie mylę że masz ten film??? Na dvd??? Ja go szukam bezskutecznie od wielu lat. Zakochałam sie w nim dawno, dawno temu i nie umiem go znaleźć nigdzie, jest szansa żebyś mi go przysłała??? Moj email agata_nt@op.pl

ocenił(a) film na 9
attra

Jasne. Napisz mi Swój adres na e-maila, a wyślę.

Marguerite

Witaj, byłabym bardzo wdzięczna gdybyś również mi wysłała ten film. Moja mama ma strasznego fioła na jego punkcie, a niestety nigdzie nie można go dostać. Dzięki Tobie zrobiłabym jej niezapomnianą niespodziankę:) pozdrawiam.
mój adres: patka87@tlen.pl

Marguerite

Witam serdecznie,

Czy byłaby możliwość wysłania tego filmu na e-mail angkr@o2.pl.Może być w wersji angielskiej.

Byłabym ogromnie wdzięczna gdyż oszukuję teog filmu od bardzo dawna.

Pozdrawiam

Marguerite

Hej Marquerite, dzis zalozylam tu konto, poniewaz gdy tylko przeczytalam na forum, ze masz ten film nie moglam sie powstrzymac, aby nie napisac do Ciebie z prosba o kontakt w tej sprawie. Ponizej podaje mojego maila:ela.swierkot@poczta.fm
jestem z Katowic. Jesli tylko znajdziesz chwilke to daj znac prosze :)
ps. Ponad 10 lat temu mialam Harem na 2 kasetach vhs, pozniej weszlo DVD, a odtwarzac video w miedzyczasie zepsuł sie. Pomimo wielokrotnych staran, nie udalo mi sie tego filmu nigdzie kupic. A jest dla mnie wyjątkowy :)
Bardzo prosze o kontakt,
Pozdrawiam serdecznie.
Iza.

izabelaisabela

Poprawka do maila: ma byc izabela.swierkot@poczta.fm

ocenił(a) film na 9
izabelaisabela

No tak. Ha! Ha! Dawno tu nie zaglądałam. Jasne, że się podzielę filmem. Choć ja też przegrałam ją ze starego telewizyjnego nagrania. Kopia nie jest najwyższych lotów, ale da się oglądać. Jeżeli nadal jest to aktualne to będziesz miała ten film. Pozdrawiam. Marguerite

Marguerite

witam
szukam tego filmu dla żony, bardzo proszę o kontakt na email daniaga@poczta.fm

Marguerite

Ja tez bym prosiła o ten film dl mojej mamy ,bardzo proszę o przesłanie go na aaliyah7@poczta.onet.pl.Pozdrawiam

Marguerite

Witaj,ja też bardzo bym prosiła o wysłanie tego filmu.Szukam tego filmu od bardzo dawna i nie umiem go nigdzie znaleźć :/Jeśli tylko znajdziesz chwilkę to daj znać proszę :) mój mail:kleo6@interia.pl

Marguerite

Witaj
Ja również bardzo bym cie prosiła o ten film. Szukam go od dawna a w telewizji wcale nie ma powtórek. Z góry ci dziękuje pozdro

Marguerite

witam
jeśli to nie byłby problem, również prosiłbym o kopie, proszę o kontakt daniaga@poczta.fm

Marguerite

Cześć!
Mam ten film ale niestety po rosyjsku -) mąż twierdzi że tylko tam są ludzie z podobnym gustem jak ja. Czy mogłabyś mi przesłać go na maila bo na pewno twoja jest lepsza kopia od mojego ? Będę bardzo wdzięczna.
Martusiasto@poczta.onet.pl

martusiasto

ja rowniez prosze o namiary mika_rosi@o2.pl

nikitka19872

Witam, czy ktoś ma może napisy do tego filmu? Bo ja mam angielską wersję, a nie mam napisów. Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdr. mail: madziu1985@o2.pl.

Marguerite

Błagam. Wyślij mi ten film. Tak długo go szukam.Widziałam go ładnych parę lat temu i strasznie mi się podobał. Mój adres izko@vp.pl. Z góry dziękuję :-)

Marguerite

Ja także poproszę ten film. Mój adres: moo-nika@o2.pl

moo_nika

Witam serdecznie,

bardzo zależy mi na tym filmie z lektorem lub Polskimi napisami. Proszę o kontakt na maila: asienka86buziaczek@wp.pl , oczywiście pokryję wszystkie koszty.

Marguerite

Witaj
Bardzo mi zależy na tym filmie z polskim lektorem lub z polskimi napisami. Jeśli możesz prześlji mi na maila figurska.katarzyna@gmail.com. Z góry dziękuję

ocenił(a) film na 9
Marguerite

Czy masz jeszcze ten film? Nigdzie nie mogę go dostać. Proszę o pomoc. Dzięki

Marguerite

Witam!
Mogłabyś wysłać mi ten film? Próbowałam napisać do ciebie na e-mail ale coś się zacina i nie mogę tego zrobić. Byłabym ci dozgonnie wdzięczna, ponieważ szukam od dawna tego filmu bo jest to ulubiony film mojej mamy i bardzo jej na nim zależy a nigdzie nie mogę go znaleźć. Jeśli jest taka możliwość to mój adres e-mail: carol191093@op.pl
Z góry dziękuje!

ocenił(a) film na 8
adrianka17

Wybacz, że piszę po latach, ale jeśli jeszcze Twoje poszukiwania są aktualne, to mam ten film z lektorem. P.

Marguerite

witaj przepraszam, że po takim czasie odgrzebuje temat ale podobnie jak reszta ... proszę o film Harem, niegdzie ni emogę do znaleść. Jeśli jest to mozliwe krzysztof.miciun@gmail.com

Marguerite

Cześć jestem tu nowa szukam tego filmu od wielu lat błagam pomcy . odkupie go nawet po dobrej cenie . Karolina .adres e-meil karolinal@vp.pl . tel 508 444 064

Marguerite

Dysponujecie może polskimi napisami do tego filmu?

ocenił(a) film na 8
ewusekr

Witam, nie mam napisów do tego filmu, ale mam ten film z polskim lektorem. P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones