PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 954
oceny
6,7 10 1 174954
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

dobra fabuła, gra aktorów, poprostu film rewelacyjny... nie potrafie pojac tak niskiej oceny co do tego filmu.

użytkownik usunięty
jqb17

ja też nie, 10/10. Jeden z moich ulubionych filmów. Gra Di Caprio rewelacja.

ocenił(a) film na 9

rowniez nie rozumiem tej ostrej krytyki.film niesamowity,majstersztyk sztuki aktorskiej dicaprio.to naprawde dobry aktor!!wogole cala historia jest bardzo ciekawa i ja rowniez daje 10/10.to z cala pewnoscia film z grona moich ulubionych:)

ocenił(a) film na 9
kati_jh

Za to ja uwazam ze jakby dali jakiegos innego aktora niz di caprio to pewnie podwyzylbym ocene, nie twierdze ze zle zagral, ale poprostu nie pasowal mi do tej roli. Moja ocena 9/10

jqb17

Ja daję 9/10 i przyznaje, że średnia z wszystkich ocen jest zdecydowanie za niska. Pomijam, że osobiście nie przepadam za DiCaprio to jednak sam film to po prostu MAGIA :))

ocenił(a) film na 8
jqb17

być może dla niektórych ten film jest po prostu za długi ;) Jak dla to jest to mocna 8 za bdobry scenariusz, Di Caprio i świetną Cate Blanchet. Film na pewno nie jest nudny, jak wiele osób twierdzi, chociaż mogli go skrócić o pół godziny.

ocenił(a) film na 10
mnjhau

Jak dla mnie 10/10 DiCaprio i Blanchett wymiataja... :)

ocenił(a) film na 10
Futrzak

Dziwicie się? Filmweb głównie składa się z dwunastoletnich idiotów
siedzących przed monitorami. 'nie rozumiem tego 1/10' NO DO JAKIEJ KURWY,
że inaczej nie da się w tym momencie wyrazić takie osoby mogą ten film
oceniać? To jeden z najlepszych filmów w historii kina - inaczej o nim nie
można powiedzieć. Jeżeli za chwilę zostanę wyśmiany to tylko i wyłącznie
moje słowa się potwierdzą. To tyle.

ocenił(a) film na 10
jqb17

Dokładnie. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem przedstawionej w filmie biografii,historii,związanej z nią fabuły,klimatu "tamtych lat", uczuć i emocji na wysokim poziomie oraz genialnego aktorstwa Leonardo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones