PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 985
ocen
6,7 10 1 174985
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

poza tym nic szczególnego i mógłby być krótszy:)

ocenił(a) film na 5
onaaa1979

fakt, Leonardo i Cate to jedyne mocne punkty :) w gruncie rzeczy film o niczym... niestety.

ocenił(a) film na 7
onaaa1979

Technicznie bardzo dobry film, ze znakomitą rolą DiCaprio. Jednak film był za długi i momentami opowiadał zbędne wątki z życia Howarda, według mnie zabrakło jeszcze tego czegoś trudno mi określić co to dokładnie było.

użytkownik usunięty
eadamiec1

Uważam że film był bardzo dobry, choć rzeczywiście ciut za długi. Podobały mi się szczególnie sceny, w których howard miał "napady" swojego, jakby to nazwać, szaleństwa. DiCaprio się wykazał. A howard hughes naprawdę mnie zainteresował. zamierzam przeczytać książkę o jego życiu. Polecam ten film, naprawdę warto;)

ocenił(a) film na 10
onaaa1979

Jak dla mnie film fascynujący,poprzez : fabułę,postaci, tło historyczne, aranżacje,klimat epoki,efekty specjalne oraz relacje między bohaterami. Sam obraz głównego bohatera,jego niezłomne dążenie do osiągnięcia celów,warte jest uwagi. A aktorstwo Leo wzbudza jeden wielki podziw. Długość filmu jak najbardziej dopasowana do akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones