PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 954
oceny
6,7 10 1 174954
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

Bardzo lubię oglądać filmy oparte na faktach, tym bardziej jeśli umieszczone zostaną w tych czasach. W moim odczuciu film na pewno nie jest nudny, ogląda się go całkiem gładko, nie trzeba specjalnie nic rozkminiać, a sam bohater jest dla mnie interesujący. Na moje bardzo amatorskie oko film wydaje się być skonstruowany bardzo dobrze (pod względem technicznym) wnioskuję to po tym, że film specjalnie mi się nie dłużył mimo tego, że trwa prawie 3 godziny.

Cate Blanchett bardzo dobrze się oglądało w tej roli. Kate Beckinsale zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, wdzięk, klasa i seksapil aż bił po oczach.

Wszystko ładnie pięknie ale nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, otóż specjalistą od kina nie jestem to wiem na pewno, film zgarnia oscary (wiem, że nie jest to jakaś super wymierna nagroda ale jednak...) czemu do ciężkiej, nie potrafiono docenić kunsztu jaki zaprezentował Lonardo DiCaprio. Tego nie potrafię zrozumieć, nikt mi nie powie, że Leo zagrał kiepsko w tym filmie.

Wyżej od 8/10 dać nie mogę ponieważ film nie zwalił mnie na kolana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones