PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 985
ocen
6,7 10 1 174985
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

Fenomen

ocenił(a) film na 4

Film jest tak nudny, że podchodziłem do niego już 3 razy i nie obejrzałem go jeszcze do końca. Fenomen kina...

Demotrix

Ja po pierwszym podejsciu i obejrzeniu ok. 30 minut na kolejne razy sie nie odwazylem. Jest to chyba jedyny film ktory ocenilem bez ogladania w calosci.

Wikol

Sory ale jak można ocenić film bez obejrzenia go do końca?xD nie łapie tego..

ocenił(a) film na 8
Demotrix

Mimo tego, że film jest długi i nie należy do lekkich, to ogląda mi się go z łatwością i za każdym razem z dużym zainteresowaniem. Widziałam go już kilkakrotnie. Po prostu lubię ten film.

zoskakaktus

Oglądałem ze dwa razy, raz do połowy i raz od połwy i rzeknę iż jakoś mnie nie zachwycił czy coś. Film taki sobie, nudny niestety, wdług mnie oczywiście.

ocenił(a) film na 3
Demotrix

Ja dokładnie to samo, tyle że za 3 podejściem obejrzłama do końca.
Nudny do granic możliwości...:/

kaskakaska

rozumiem ze moze sie niepodobac, ale co jest nudnego w tym filmie? rozumiem ze jest moze troche za dlugi, niektore sceny sa niepotrzebne moze, nie wiem ja go obejrzalam jednym tchem

ocenił(a) film na 1
Demotrix

o taak. mozna na nim umrzec. nawet 'duma i uprzedzenie' byla bardziej wciagajaca.

ocenił(a) film na 5
Demotrix

Historia to może i ciekawa, sama postac też, ale film jest tak nudny, że dziwie się sama sobie, że dopiero po godzinie zaczęłam odliczac czas do końca. Brak w nim jakiegokolwiek dynamizmu, jest tyle niepotrzebnych szczegółów, że odnoszę wrażenie, iż patrzę na jakiś niekończący się tasiemiec. Dotarłam do końca, ale dopiero za drugim razem, co uważam za wyczyn. Poza tym przez to nie odprężyłam się oglądając film a raczej próbowałam skupic na tym żeby nie nacisnąc "stop".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones