PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 954
oceny
6,7 10 1 174954
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

Dobry Film

ocenił(a) film na 5

Ale jednego nie rozumiem - jak ten film może mieć ocene 6.8 a gówna typu Zielona Mila,
Forrest gump, Gran torino, władca pierścieni gwiezdne wojny i pełno tego typu chłamu jest
w top 100.

ocenił(a) film na 7
Vinrael

rzadko wypowiadam sie na forum ale jak widze takie wulgarne brednie to mnie boli. forest, grn torino , władca i gwiezdne wojny to nie jest gówno.
sprawdzałem twój gust i w przypadku dużej ilosci filmów niekomercyjnych jestesmy zgodni wiec zakładam że na kinie cokolwiek się znasz (bo wydaje mi się ze ja jednak troszke się znam) rozumiem że jakiś film może podobać się mniej ale obiektywne spojrzenie jest bardzo wazne i z pewnoscia wiekszość ludzi zgodziła by sie ze mną iż (jeszce raz to powtórzę) ww. filmy nie są gównem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Vinrael

człowieku z całym szacunkiem, idź się leczyć.

ocenił(a) film na 10
kasia_otop

E, e, e! Ty mi tu Władcy Pierścieni nie obrażaj. Aviator jest dobry, ale nie z pewnością od Władcy Pierścieni!

użytkownik usunięty
Thaladiere

Skoro 'dobry' to z jakiej okazji ta dziesiątka? :)

użytkownik usunięty

No bo, jak fajny to 10, jak nie to 1...

Vinrael

podziwiam te osoby, które nie rozumieją Gumpa.

tyle.

ocenił(a) film na 8
takiesobiecos

To Gumpa jest jakoś specjalnie ciężko zrozumienia? Świetny film, można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że rewelacyjny, a może i arcydzieło, ale nigdy nie odniosłem wrażenia, że dojść do sedna jest w nim wyjątkowo ciężko i trzeba się wysilać. ;)
Co do Aviatora, chyba najbardziej niedoceniany film na Filmwebie. Świetnie wyreżyserowany, genialnie zagrany, bardzo dobry scenariusz itd., a średnia poniżej 7, miejsce ok. 2000. Pusty śmiech.

ocenił(a) film na 8
Vinrael

Ej. Ile razy czytam takie wątki, to tylko teraz czekać na trolla.
De gustibus non est disputandum, prawda?

ocenił(a) film na 7
blood sugar

Film mi się nie podobał ale oceniam go dobrze bo wiem że jest dobry ;D

ocenił(a) film na 8
patrykkniwel

Mnie się podobał, ale pisząc o moich ulubionych filmach, że są GÓWNIANE, bardzo urażasz me uczucia ;)

ocenił(a) film na 7
Vinrael

Zamilcz głupcze.

Vinrael

Jeżeli według ciebie Forrest gump, gran torino i władca pierścieni to filmowy śmietnik to ty sobie lepiej pooglądaj klan trollu

ocenił(a) film na 5
mikruzzo

leszczu jak ja filmy oglądałem to ty na cartoon network lookałeś na scooby-doo więc z szacunkiem młody.

Vinrael

No proszę kolejny podstarzały krytyk filmowy, fan kina lat 80-tych i 70-tych dla którego współczesne kino jest niczym, ale ok jak ja jestem dla ciebie leszczem to ty jesteś dla mnie starą fujarą :)

ocenił(a) film na 7
mikruzzo

A słyszałeś o czymś takim jak telewizja? Można w niej obejrzeć takie starsze filmy, nie tylko z lat '70 i '80, ale nawet wcześniejsze

Vinrael

Taki stary, a taki głupi?

użytkownik usunięty
Vinrael

władca pierścieni tu się z tobą zgadzam 100%

użytkownik usunięty

Wasza postawa jest żałosna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones