PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 954
oceny
6,7 10 1 174954
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

A tak zagadnę: (może ktoś z was również doczytał coś o prawdziwym Howardzie Hughesie i również nie jest entuzjastą roli Leosia) JAKI INNY AKTOR POWINIEN ZAGRAĆ GŁOWNĄ ROLĘ W "AVIATORZE"??

martuss

Ten gość był niezłym kozakiem...miał najlepsze panienki świata...ale trochę mu odbiło :-)

ocenił(a) film na 3
martuss

no na pewno nie leo.... nie moglem patrzec na ten film... najbardziej mnie rozwalilo gdy mu dokleili wąsik... no masakra... dzieciak z wasem - i to niby ma byc autentyczne?! .... ja nie mam wlasnej propozycji. ale podobno travolta bardzo chcial zrobic ten film - w sumie nawet by mi pasowal.

użytkownik usunięty
martuss

właśnie że Leo był fantastczny.To najlepsza rola w jego karierze.Tylko on!

użytkownik usunięty

zagral genialmie dicaprio to zajebisty aktor

martuss

dla mnie w leosiu za mało klasy, a to chyba była jedna z charakterystycznych cech Hughesa (pomijając oczywiście w tej chwili jego...inne stany...). miał jakiś błysk w oku, którego caprio, no...nie ma. (albo ma,ale ja nie widzę..?:p) i- to powiem nie owijając w bawełnę- LEONARDO DI CAPRIO MA OKROPNY GŁOS......:/ b e z n a d z i e j n y ;P a travolta...może nawet..?? (lepszy niż caprio...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones