PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 954
oceny
6,7 10 1 174954
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

Moim zdaniem, film momentami, lecz tylko momentami, troszeczkę jest nudny. Scena, gdzie film Howarda, ma swoją premierę, mogłaby być trochę lepiej wykonana, gdyż mnie przynajmniej, ona najbardziej nudzi spośród wszystkich w filmie.
Nie wciąga widza bez reszty, jednak bardzo dobra rola Leonarda i zachęcające pokazanie historii Howarda Hughesa, przyciąga widza, nawet gdy tematyka nie jest w jego guście. Ze mną właśnie tak było i przyznam, że produkcja zachęciła mnie do oczytania się w biografii bohatera.

8/10, to jak najbardziej zasłużona ocena dla tego filmu. Ocena jest tak niska, pewnie ze względów tematycznych i momentów, które są nudnawe.

ocenił(a) film na 8
Jason1_6

zgadzam się z Tobą w 100%, film dobry nawet bardzo dobry tylko czasami przynudzający zwłaszcza 1 połówka za to w 2 ooo to się zaczyna dziać no i świetnie pokazana nerwica natręctw.

ocenił(a) film na 8
ziuta_6

Mnie również się podobała ta nerwica natręctw, bardzo dobrze została zagrana ;) No i przyznać muszę że Blanchett i Beckinsale pokazały klasę i świetnie zagrały. Film ogólnie dobry, ale zgadzam się że chwilami wiało nudą. Brawa za zdjęcia i scenografię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones