PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 954
oceny
6,7 10 1 174954
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

Aviator a Oscary

ocenił(a) film na 8

Można już spekulować że ten film będzie poważnie brany pod uwagę przy najbliższych Oscarach , które przecież już niedługo. Być może nagrodę za reżyserię otrzyma Scorcese i będzie to forma rekompensaty za porażkę przy Gangach Nowego Jorku i jednocześnie ukoronowanie całokształtu dorobku tego wybitnego reżysera. Filmu oczywiście nie widziałem ale przywodzi mi na myśl obraz Bugsy...to samo amerykańskie marzenie, szalona, czerpiąca z życia pełnymi garściami jednostka.

karakter

Czuję,że faktycznie Scorsese dostanie w końcu Oskara, nie tylko dlatego,że mu się poprostu należy ale dlatego,że The Aviator będzie bardzo dobrym filmem.

ocenił(a) film na 6
karakter

Ostatnio czytałem, że Cate Blanchett zapowiedziała, że jesli Martin Scorsese nie otrzyma w końcu w pełni zasłużonego Oscara, to zbojkotuje galę.

Zgadzam się z nią w 100 % - jeśli jest ktokolwiek, kto naprawde zasługuje na te wyróżnienie, to jest to z pewnością Martin Scorsese.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones