PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 954
oceny
6,7 10 1 174954
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

AVIATOR !

ocenił(a) film na 8

dlaczego ten film ma tak niska srednia? co wy ludzie juz tylko na transporterze, adrenalinie i zmierchu poprzestaliscie? gra aktorska leo jest jak dla mnie oscarowa i dziwi mnie ze ten aktor jeszcze nie dostal oscara po filmach jak ten lub krwawy diament albo body of lies. to jest wielki talent i moj ulubiony aktor mlodego pokolenia. a film jak dla mnie rewelacja. opowiada cos co wielu by chcialo obejrzec w 90min filmie a cala fabula nie trzymalaby sie kupy. jesli chcecie takie filmy ogladac a nie narzekac ze za dlugi to polecam expandables gdzie stallone potrafi sie zakochac po 2min filmu zamieniajac 2slowa z laska. denerwuja mnie takie trolle (jak wy to nazywacie) jak wy. ogladaja slodka pierdzace romansidla typu twilight a jak juz film bazuje na dialogach to nedza dla was albo nuda. myslec ludzie do cholery troche wymagajcie wiecej od swojego lba a nie w kolko jedno walkujecie. sam lubie lekkie kino ktore nie wymaga myslenia. ale inteligentniejsi ludzie lubie ambitniejsze kino. z reszta ilosc oscarow mowi sama za siebie bezmozgi j****e

ocenił(a) film na 9
vhv666

Też ubolewam nad notą i komentarzami typu że nudne,za długie etc.
Oglądałem aviatora już 3 razy i nigdy się nie nudziłem ani przez chwile,gra Dicaprio gniecie system całkowicie.

ocenił(a) film na 9
Marcinekk

Kiedys ogladalem i mi sie podobał film, musze wygrzebac z miedzy sterty filmow i ogladnac jeszcze raz, bo malo pamietam z niego :)

ocenił(a) film na 9
Charnooh

Jakbyś już nie znalazł całkowicie to jest na yt całość w częściach;)
http://www.youtube.com/watch?v=hOgRhK_8Mss oto i link

użytkownik usunięty
Marcinekk

O i fajnie, będzie można wrócić do ulubionych fragmentów:)

Ja również nie mogę zrozumieć dlaczego ocena jest tak niska.

ocenił(a) film na 10
Marcinekk

Dokładnie. Nie wiem jak można nudzić się na tym filmie? Cały czas emocjonuje i trzyma w napięciu. A aktorstwo-jak Leo to balsam dla zmysłów.

vhv666

Też nie mogę wyjść ze zdziwienia, skąd taka niska ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones